“Discover Your Beauty” mottosuyla yola çıkan Sinosha Cosmetics, Varoluşun Eşsiz Güzelliğine İnanıyor ve insan doğasında varolan bu güzelliğin profesyonel dokunuşlarla belirginleştiği, her kadının kendisine özel güzellik ifadesini keşfettiği, yepyeni, doğal ama hiç olmadığı kadar da iddalı bir güzellik algısına hizmet ediyor.

Kozmetik sektörünün genç ve yenilikçi yüzü olarak çok sevilen ve kullanıcı ağı hem ulusal, hem de global pazarda hızla büyüyen Sinosha; Metropol yaşamının enerjisini, dünyayı algıladığımız duyu organlarımıza dokunarak pozitife çeviriyor.

Şimdi de bu kalite ve güzellik anlayışını online platforma taşıyan firmamız, tecrübe ve kalitesini ön planda tutarak güvenilir hizmet anlayışı ile e-ticaret hizmeti sunuyor. 

 

Sinosha, 15 yıldan fazla süredir dış ticaret üzerine faaliyetlerine devam eden ortaklık yapısıyla kurulmuş olan yeni nesil bir platformdur.  Bu süre zarfında dünya çapında geniş ve güçlü bir ağ kurmuş ve deneyiminin gücü ile her zaman pazarında lider firmalar arasında yer alır. 

 

Sinosha ayrıcalıkların ve sorumlulukların farkında ve her gün modern ve dinamik bir şirket olarak ilerlemektedir. Yeni iş stratejisi ve esnek organizasyonlarla farklı dış pazarlarda faaliyet gösteren Sinosha  Avrupa, Orta Doğu ve Asya kıtalarına ihracat yapmaya devam ederken  2015 te Kozmetik sektörünün genç ve yenilikçi yüzü olarak çok sevilen ve kullanıcı ağı hem ulusal, hem de global pazarda hızla büyüyen Sinosha  markası ile Türkiye’de ticaretine son hız devam etmektedir.

 

Sinosha şimdide  e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere platformunu UCUZMAX’a taşıyor.

 

Kozmetikten tekstile, elektronikten mutfak gereçlerine bir çok üründe farklı ihtiyaçlara hitap eden milyonlarca ürünle, üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyoruz. UCUZMAX, müşteriler tarafından güven ve kolaylık, mağazalar tarafından ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemekte.

 

 

 

Sinosha, Koşulsuz kullanıcı memnuniyeti ve üst düzey kalite güvencesiyle en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarını sürdürüyor.